MÜFTÜ MAHALLESİ CAMİİNDE HATİMLİ SABAH VE YATSI NAMAZI…

HABERLER » MÜFTÜ MAHALLESİ CAMİİNDE HATİMLİ SABAH VE YATSI NAMAZI…
share on facebook  tweet  share on google  print  

MÜFTÜ MAHALLESİ CAMİİNDE HATİMLİ SABAH VE YATSI NAMAZI…

"HABERLER" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar
MÜFTÜ

Müftü Mahallesi Camii İmam-Hatibi Hafız Uğur ULU tarafından “Camiyle Buluşalım Projesi” kapsamında her gün hatimli sabah ve yatsı namazı kıldırıldı.

22 Kasım 2013 Cuma günü yatsı namazıyla başlayan ve her vakitte 5 sahife okunarak devam edilen ve yatsı namazına gelemeyenler içinde sabah namazında tekrarının yapıldığı hatimli namaz 29 Mart 2014 cumartesi günü yatsı namazı sonrası İlçe Müftümüz Adem YILDIZ’ın yapmış olduğu hatim duası ile tamamlandı.

Hatimli sabah ve yatsı namazı kıldırarak göstermiş olduğu gayretlerden dolayı Hafız Uğur ULU’ ya plaket takdim eden İlçe Müftümüz Adem YILDIZ “Bizleri bir araya getiren Allah’a Hamd, Efendimiz, Önderimiz, Peygamberimiz Hz. Muhammed Mustafa (S.A.V)’e binlerce salat ve selam ediyorum. Hatimli Sabah ve Yatsı Namazı hamdolsun ilgiyle takip edildi. Projenin uygulamaya geçildiği bu camimizde gözle görünür bir şekilde cemaat artışı sağlandı. Cemaatsizlikten boynu bükük kalan camimiz şenlendi. Hepinizden Allah razı olsun. Bu uygulamanın başlatılması ilçemize yeni bir hareket ve bereket getirmiştir. Böyle inanarak verilen görevi yerine getirdiğimiz müddetçe başaramayacağımız hiçbir şey yok. Hamdolsun bu hizmet de öyle oldu. İnandık, başladık ve başardık. Bu faaliyette emeği geçen herkese özellikle hocamız Hafız Uğur ULU’ ya teşekkür ediyorum.  ”dedi.

Projenin müsebbibi Hafız Uğur ULU; “Böyle bir projeyi bize nasip eden, Allah’a hamdolsun. Hatimli Sabah ve Yatsı Namazının başlamasıyla cemaat sayımızın artması bizleri çok mutlu etti. Bu konu hep gündemde olduğu için diğer vakitlerde de cemaat sayımız artıyor. Bu proje için bizi teşvik eden İlçe Müftümüz Adem YILDIZ Hocamıza ve Hatimli Sabah ve Yatsı Namazına iştirak eden cemaatime yürekten teşekkür ediyorum.” dedi.

Program verilen yemek ikramıyla sona erdi.
 


Tür : Diğer Tarih : 03.04.2014
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]
Sayfa Ziyaret Sayacı
238.726
Araçlar
       
facebook  googleplus  Twitter  Delicious  Digg this